Verzoening

Verzoening


18 maart 2013

Piet Meiring, lid van de Waarheidscommissie in Zuid-Afrika en Dora Carpenter-Latiri, expert op het gebied van dialoog en conflict in de Arabische wereld, weten uit eigen ervaring hoe ingewikkeld verzoening is. Zij gaan met elkaar in gesprek over de voorwaarden, effecten en complicaties bij processen van verzoening. Kan de Arabische wereld iets van Zuid-Afrika leren, en andersom?
Dora Carpenter-Latiri is Senior Lecturer aan de Universiteit van Brighton en Engels-Tunesische expert op het gebied van dialoog en conflict in de Arabische wereld.
Piet Meiring is hoogleraar Theologie aan de Universiteit van Pretoria en lid van de Waarheids- en Verzoeningscommissie (WVC) in Zuid-Afrika.
Stephan van Erp, universitair docent Systematisch theologie aan de Radboud Universiteit Nijmegen, leidt het gesprek.

Een Soeterbeeck-programma.

Volledige kalender bekijken


Geplaatst

in

door

Tags: